dieta


Nie będzie też problemu z pokojem biurowym, w którym kamera jest skierowana w kierunku okna gdzie występuje źródło światła, ale z drugiej strony pokój jest też niedoświetlony od wewnątrz. W swojej ofercie posiadamy zestawy do monitoringu analogowego i IP. Każdy z nich oferuje inne funkcjonalności i możliwości do wykorzystania, a sam wybór zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych. W zestawie podstawowym monitoringu znajdziemy rejestrator 5w1, który pozwala na współpracę kamer różnych technologii: AHD/CVI/TVI/CVBS/IP.

Takie zestawy nie są wydatkiem, który nam się nie zwróci, ponieważ nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze. Obsługuje rejestratory analogowe i sieciowe (DVR, NVR, CVR), kamery sieciowe IP (IPC), urządzenia magazynujące SVR, dekodery video i inne urządzenia z interfejsem sieciowym. BCS IVELSet Zestaw do monitoringu IP: Rejestrator sieciowy NVR0801X5ME + 8x Kamera IP 3MPx LV-AMB3M6IPWH ZM7375.

Typ kamery bezprzewodowa efektywna liczba pikseli 0 interfejs WiFi 802.11b/g/n 1 x RJ45 minimalne oświetlenie 0 częstotliwość WiFi 2.4 GHz prędkość transmisji 0 rejestrowanie obrazu kolor maks. Specyfikacja Produktu Dane logistyczne typ opakowania kartonowe waga z opakowaniem wymiary opakowania ilość w opakowaniu zbiorczym waga opakowania zbiorczego wymiary opakowania zbiorczego Ogólne Ogólne model rejestratora FN3108XE model kamery FI9800XE ilość kamer w zestawie 4 pojemność dysku 1TB Rejestrator Interfejsy ilość kanałów RJ45 z funkcją xPoE 8 HDMI 1 VGA 1 USB 2 RJ45 1 Nagrywanie rozdzielczość nagrywania 720p (8ch@720p) tryby nagrywania ręczny wedł... Zestaw do monitoringu IP: Rejestrator sieciowy BCS BCS-NVR0401X5ME + 1x Kamera IP 3MPx IR 60m.

Zestaw do monitoringu IP: Rejestrator sieciowy BCS BCS-NVR0801X5ME + 4x Kamera IP 3MPx IR 60m. Monitoring zestaw bezprzewodowy 4 kamery WIFI 1080P + Rejestrator IP + Dysk 500GB. Proponowane przez nas zestawy do monitoringu IP obejmują: zestawy jednokamerowe, zestawy dwukamerowe, zestawy czterokamerowe, zestawy sześciokamerowe, zestawy ośmiokamerowe, zestawy 16-kamerowe.

Nasi specjaliści stworzyli gotowe już zestawy do monitoringu IP. To aż 5 różnych wariantów, zróżnicowanych pod względem liczby zastosowanych kamer. Dodam jeszcze, że ostatencz koszta zależne będą od tego jakie funkcjonalości chcesz posiadać, jakości obrazu, tego czy monitoring ma być bezprzewodowy, rodzaju rejestratora. Co mozesz powalczyc - to wczytac sie w temat jakie kamery co potrafia i co oferuja ( sporo modeli jest na rynku ), dobrac takie ktore beda optymalne dla Twoich potrzeb - i powalczyc cene lub poczekac na promocje.

Na naszą uwagę zasługują również kamery miniaturowe, dedykowane do dyskretnego monitoringu, które można wykorzystać np. w pokoju dziecięcym, aby czuwać nad bezpieczeństwem dzieci w razie naszej nieobecności w pomieszczeniu. Jeżeli zależy nam jednak na dokładności i jakości rejestrowanych obrazów to efekt będzie lepszy przy użyciu standardowych kamer przewodowych. Kamery do obserwacji wewnątrz domu nie są narażone na działanie warunkach atmosferycznych, dlatego posiadają nieco odmienne parametry techniczne.

Możemy również pomóc Państwu w skompletowaniu urządzeń do monitoringu oraz stworzenia całej koncepcji systemu zabezpieczeń. Kolejnym elementem są dodatkowe funkcje kamer, które pozwalają rejestrować czysty obraz w trudnych warunkach atmosferycznych lub oświetleniowych. Wybierając urządzenia do systemu monitoringu musimy zdecydować się również na urządzenia analogowe lub sieciowe.

Standardy systemów bezprzewodowych są na tyle wysokie, że użytkownicy mogą prowadzić obserwację w jakości HD lub Full HD przy jednoczesnej częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 20-30 kl/s.